Free Science

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Energy future

Лобов А.В.

Винахідник, дослідник.

Енергетика майбутнього.

 

Давайте на хвильку залишимо наші справи і попробуємо уявити собі енергетику майбутнього. На даний час стає зрозумілим, що невпинне зростання використання енергії з традиційних джерел, доволі швидко приведе до знищення світу в якому ми живемо.  Бездумне та неощадливе споживання ресурсів та енергії для забезпечення життя на землі неможливе.

Потрібна альтернатива.

Перш за все потрібно змінити ставлення до природи, до світу який нас оточує. Потрібно змінити наше ставлення, змінити свідомість, розуміння що все в світі живе в гармонії, і тільки людина ще не може усвідомити наскільки прекрасний світ її оточує.

Змінюється світ, потрібно і нам змінитись. Ощадливо використовувати природні ресурси, створювати цінності майбутнього, які будуть оцінені нащадками. 

Енергія навколо нас, енергія в нас всередині. Потрібно змінити своє ставлення з зажерливого користувача на людину що живе в гармонії з природою.

Енергія морів та океанів,сонця.                                                                   

Нас оточує величезна кількість енергії. Навколо континентів теж море енергії, саме море може надати нам як велику кількість свої чистих продуктів для харчування, так і велику кількість енергії. Енергія хвиль, може забезпечити нас достатньою кількістю енергії що потрібна для нашого існування і розвитку.

Ми бачимо тільки енергію морських хвиль які спричиняють ерозію берегової лінії, руйнують побудовані нами порти, спричиняють катастрофи наших кораблів.

 Але справа в тому що ми не хочемо відчути гармонію в природі, не можемо побачити гармонійне поєднання себе і природи. Натомість ми навчились тільки бачити себе як вершину творіння, а світ навколо нас як додаток, який повинен працювати на нас.

Дійсність дещо інша. Все в природі намагається жити в гармонії, і тільки деякі представники її, намагаються жити по іншому. Ми створюємо продукти свого розуму, своєї свідомості, і якщо вони недосконалі, можливо причина не в них, а в нас.

Як ми навчились бачити світ, так ми і живемо.

Давайте почнемо змінювати себе!

Створимо навколо континентів енергетичні пояси. Це буде наш перший енергетичний  ланцюг.  Розташований в глибині морів та на поверхні океанів він буде надавати так необхідну нам енергію. Енергія морських хвиль перетворена в першому ланцюгові в електричну енергію зможе зігріти наші домівки, надати необхідну кількість для зберігання, перетворення в інші види енергії.  Крім цього відібраний надлишок енергії в морських хвилях зменшить їх руйнуючу дію.   А якщо в цьому ланцюгові розмістити вітродвигуни, то це забере надлишок енергії в вітрових потоків, що  в свою чергу зменшить руйнуючу дію сильних штормів та ураганів.  Доцільно розмістити перший енергетичний ланцюг на віддалі 25-50 км від узбережжя, основа - економічна доцільність.

Другий енергетичний ланцюг що може складатися з перетворювачів енергії морських хвиль при поверхневої дії, розміщених як  на глибинах до 20-50 метрів, та на самій поверхні. Таке розташування зможе зняти надлишок енергії з хвиль, і тільки так нам потрібна енергія для очищення берегової лінії зможе дістатись берега.

Хвилі потрібні, потрібна їх дія, вони приносять до берега свіжі потоки, здійснюють чистку придонного рослинного світу, насичують воду киснем та знешкоджують продукти розкладу.

Другий енергетичний ланцюг доцільно розміщувати на відстані сотень метрів від берега. В ньому також доречно встановлювати перетворювачі енергії повітряних потоків, але вони будуть невеликої потужності і повинні гармонійно поєднуватись з навколишнім середовищем. А сонячні батареї розміщені на таких пристроях, забезпечать надійність енергопостачання.

Інші материкові енергетичні пояси повинні оточувати населені пункти, найбільш віддалений пояс може слугувати енергетичним центром  для забезпечення енергією промислових підприємств, які доцільно розміщувати біля енергетичного поясу, а не біля населених пунктів. Другий енергетичний пояс може бути розміщений на відстані десятків кілометрів від населеного пункту, і слугувати основним енергетичним забезпеченням для ЖКХ, забезпечення водою, енергією населеного пункту. Останній енергетичний пояс, з найменшою потужністю, але достатньою для повної автономії енергетичного забезпечення може розміщуватись біля населеного пункту. Відстань до декількох кілометрів. Додаткове призначення такого поясу, аналогічне енергетичному поясу біля берегової зони. Наряду з енергетичним забезпеченням слугувати захисним кордоном від шкідливої дії природних явищ, таких як штормові вітри  та урагани. 

З чого слід починати. Невеликі дослідні енергетичні  ланцюги потрібно розміщувати на найбільш загрозливих ділянках. Це стосується як берегової лінії, так і материкової зони. Починати планувати нове розміщення енергетичних поясів, зон розміщення промислових підприємств, агрокомплексів. Недалеко той час, коли вся агротехніка буде працювати на енергії одержаній зі джерел поновлюваної енергетики. 

Розробляються нові аккумулюючі пристрої більшої ємкості, нові електродвигуни вже мають ККД  93%. Сонячні батареї можуть вже перетворювати до 25% потужності падаючого на них світла. З’являються батареї які можуть перетворювати інші невидимі діапазони випромінювання, навіть від зоряного неба. І уявіть трактор обладнаний такою батареєю, що за нічний час встиг зарядити основні батареї, і вранці готовий до роботи.

Мабуть і Ви не відказались би від автомобіля що встигає зарядитись вночі від зоряного неба, а вдень готовий до подорожі разом із Вами. 

Це тільки невеличка можливість наблизитись до гармонійного життя з природою, і нехай поки що не покращити, але намагатись зберегти те що є, а покращити зможуть наші діти,  внуки, коли ми своїм відношенням до природи, покажемо їм  цей шлях.

Категория: Мои статьи | Добавил: GreenEnergy (13.03.2016) | Автор: Lobov Anatolii E
Просмотров: 122 | Теги: power belts, Solar, Wind, wave power, harmony consumption | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
avatar

Категории раздела

Вход на сайт

Поиск

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 6

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0